Порядок повернення товару 


Повернення або обмін товару в Інтернет-магазині можливе у разі дотримання умов закону України "Про захист прав споживачів" - Розділ ІІ, ст. 9 п. 1, а якщо збережені: його товарний вигляд, споживчі властивості, оригінальна фабрична упаковка, ярлики. Товар, що має сліди використання - поверненню не підлягає (сліди використання - будь-які зміни у товарі, що свідчать про його експлуатацію за призначенням).


Поверненню товару передує звернення Покупця до Інтернет-магазину  через пошту drpack.info@gmail.com

При поверненні Покупцем товару належної якості Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням повної компенсації витрат магазину, пов'язаних з доставкою товару Покупцю. 

Повернення грошових коштів за товар, який не було доставлено з будь-яких причин, провадиться виключно на підставі письмової заяви Покупця, на картковий рахунок Покупця, зазначений ним у Заяві про повернення грошових коштів, протягом 10 банківських днів з дати надання такої заяви в інтернет- магазин 

При відмові Покупця від Товару Продавець повертає йому вартість поверненого Товару, за винятком витрат Продавця, пов'язаних з доставкою поверненого Покупцем Товару, протягом 10 днів з дати надходження Поверненого Товару на склад Продавця разом із заповненою Покупцем заявою та документами на повернення. 


Повернення Товару неналежної якості: 


Під товаром неналежної якості мається на увазі товар, що має явний дефект виробничого характеру. Отриманий Товар має відповідати опису на Сайті. Відмінність елементів дизайну чи оформлення від заявленого на Сайті опису не є ознакою неналежної якості. 

 Зовнішній вигляд Товару, а також комплектність всього Замовлення, повинні бути перевірені Одержувачем у момент доставки Товару. 


При доставці Товару Покупець ставить свій підпис у квитанції про доставку. Після отримання Замовлення претензії до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються. Сторони погодили, що у разі недотримання обов'язкових вимог зазначеної процедури, визнається отримання Покупцем Товару у належному стані - без будь-яких механічних пошкоджень та повної комплектності. 

Вимоги щодо повернення сплаченої за товар грошової суми підлягають задоволенню протягом 14 днів з дня пред'явлення відповідної вимоги (Закон України №1023-ХII «Про захист прав користувача», 12.05.1991). 

Повернення коштів здійснюється за допомогою повернення вартості оплаченого Товару на банківську картку або готівкою залежно від способу оплати замовлення.