Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Коробки під замовлення

Правильно підібране пакування здатне не тільки забезпечити безпеку товару під час транспортування.

Воно підкреслює його індивідуальність, роблячи продукт привабливішим для покупця. Головне – знайти партнера, який зможе запропонувати надійні рішення, враховуючи потреби та особливості конкретного бізнесу.

Компанія Dragon Pack пропонує виготовлення коробок за індивідуальним розміром при замовленні від 1 000 шт., реалізуючи оптові партії продукції на вигідних для замовників умовах.

Коробки під будь-які потреби

Dragon Pack розуміє, що не існує універсального рішення для всіх, тому пропонує коробки на замовлення оптом, виготовлені під конкретні потреби. Завдяки досвіду та обладнанню, ми здатні виробляти картонні коробки різноманітних конфігурацій та форматів, персонально обговорюючи всі аспекти підготовки продукції с замовником.

Але наші послуги не обмежуються лише виготовленням коробок.

Окрім цього, Dragon Pack пропонує послуги брендування, завдяки якому картонна упаковка на замовлення стає ще одним важливим елементом вашого бізнесу, збільшуючи довіру до нього серед потенційних покупців та партнерів.

 

Ми працюємо для вас

У Dragon Pack ми докладаємо всіх зусиль, щоб задовольнити потреби клієнтів. Використовуємо в роботі сучасні технології та проводимо суворий контроль, гарантуючи високу якість продукції.

Пишаємося тим, що пропонуємо картонні коробки на замовлення європейського рівня за доступною для українського ринку ціною.

Завжди супроводжуємо великі партії додатковими знижками і готові прийняти розрахунок в комфортній для конкретного партнера формі.

 

Незалежно від того, потрібні коробки з типовими габаритами чи треба замовити коробку опт під конкретні задачі, Dragon Pack завжди до ваших послуг.

Звертайтесь – ми професіонали своєї справи і знаємо як досягти саме того результату, на який ви розраховуєте.

 

Немає товарів

Вгору